EU peníze školám

logolinkI_bar

Naše škola se zapojila do operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v oblasti zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách, který je známější pod názvem EU peníze školám.

Cílem tohoto projektu je zvýšení kvality vzdělávání na základních školách. Po vyhlášení výzvy ministerstvem školství jsme v podzimních měsících roku 2010 vypracovali projektový záměr a podali žádost. Naše žádost byla schválena, a tak v průběhu dvou let budeme využívat finanční prostředky EU, které nám umožní vytvořit podmínky pro rozvoj individuálních schopností žáků v těchto oblastech: čtenářské a informační gramotnosti, využívání informačních technologií, zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT, v oblasti přírodních věd, podpořit zkvalitnění výuky po materiální stránce a v neposlední řadě také další vzdělávání pedagogů.

Co vše to žákům přinese? Budou se ve vybraném předmětu učit v menší skupině, mohou využívat nové techniky a dalších didaktických pomůcek, do výuky budou zařazovány moderní výukové metody, které berou ohled na osobní rozvoj jednotlivých žáků.

logolinkI_bar

Kategorie: Obecné
Skrz kanál RSS 2.0 můžete sledovat reakce na tento záznam.Komentáře i pingy jsou momentálně zakázány.

Komentáře nejsou povoleny.