Nové Město na Moravě
Základní škola a praktická škola Nové Město na Moravě, Malá 154

Obsah webové stránky se upravuje, omluvte prosím případné nedostatky.

Informace pro rodiče - Spolek rodičů ŠANCE

Milí rodiče žáků Základní a Praktické školy,

dovolte mi, abych vás informovala o existenci Spolku rodičů Šance, z.s. při naší škole. Jsme skupina rodičů, kteří se i s dětmi schází nepravidelně při různých činnostech mimo školu, abychom navzájem sdíleli radosti i starosti své i svých dětí ...

... a měli na popovídání čas delší, než je ten, který trávíme před školou při čekání na vyzvednutí dětí.                                                                                                                                                                       V minulém školním roce jsme se potkali např. při hrabání listí, pečení vánočních perníčků, výrobě domácích nudlí, na bowlingu, přispěli jsme k programu školní zahradní slavnosti.                   Členství ve spolku je dobrovolné, povinností člena spolku je pouze 1x ročně se zúčastnit členské schůze a zaplatit členský poplatek 100,- Kč ročně. Členství ve spolku nezaniká odchodem dítěte ze školy, ale pokud jeho rodič zůstane členem spolku, může jeho dítě nadále udržovat kontakty se svými kamarády a bývalými spolužáky při našich setkáních.

Pokud máte zájem přidat se k nám, budeme moc rádi. Můžete se přidat k naší procházce, kterou plánujeme 12.10. ( viz. PŘÍLOHA ) nebo se přihlásit osobně u předsedkyně spolku nebo napsat email na adresu spolku: sance.spolekrodicu@gmail.com.

Mějte se hezky, ať se vám i vašim dětem daří. Monika Svobodová, předsedkyně spolku rodičů Šance

POZVÁNKA

spolek - pozvánka (1).docx