Obsah

Zprávy

#

Vyhlášení soutěže - nejlepší sběrač

Tak jako každý rok se i letos žáci zúčastnili soutěže ve sběru papíru, baterií a elektrospotřebičů. Výtěžek ze zisku byl použit na úhradu různých školních akcí.
Fotografie nejúspěšnějších sběratelů si můžete prohlédnout zde : celý text

ostatní | 27. 6. 2019 | Autor: Správce Webu
#

sportovní dopoledne

Před koncem školního roku jsme si ve škole užili sportovní dopoledne. Připraveny byly různé soutěže, při kterých si žáci vyzkoušeli svoji zručnost. Odměnou pro všechny byla výborná ovocná bowle a jiné dobroty, na jejichž přípravě se podíleli samotní žáci. celý text

#

Domácí hospic Vysočina - předání výtěžku z prodeje

V pondělí 24.6.jsme předali část výtěžku z prodeje výrobků našich žáků panu řediteli Domácího hospicu Vysočina na podporu dětské paliativní péče celý text

ostatní | 24. 6. 2019 | Autor: Správce Webu
#

Úspěch ve výtvarné soutěži - vyhodnocení krajského a celorepublikového kola soutěže PO očima dětí

I v letošním roce se v měsíci březnu a dubnu žáci naší školy zapojili do výtvarné soutěže ”Požární ochrana očima dětí” a slavili úspěch. Vyhlašovatelem soutěže bylo sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska (SH ČMS).
Na předním místě v krajském kole v kategorii K2 se umístil žák 8. třídy Jan Chromý. Diplom a věcné ceny přijeli předat osobně zástupci SH ČMS. V celorepublikovém kole se umístil na 3.místě. Gratulujeme!