Informace pro rodiče

Dne 27.4.2017 se účastníme environmentální výchovy v obci Krátka u Sněžného. Doprava na místo bude zajištěna linkovým autobusem. Sraz účastníků je v 6.55 hod. na vlakovém nádraží.  Vzhledem k tomu, že po skončení akce se přesunujeme z Krátké do Sněžného po vlastní ose, je nutné,  aby každý měl pláštěnku.  Dále žáci budou mít vhodné zavazadlo se svačinou a tekutinami.  Návrat bude v 11.30 hod. Odpolední vyučování zůstává bez změn.

Žáci přispívají na akci finanční hotovostí ve výši 50 ,- Kč.

 

Dne 28.4.2017 proběhne již tradiční pálení čarodějnic na zahradě školy. V případě špatného počasí bude pro děti připraven program ve škole. Každý si donese uzeninu dle vlastní chuti a pečivo. Odpolední vyučování odpadá. Možnost oběda necháváme na uvážení rodičů,  odhlášení si každý zařídí sám nebo sdělí tř. učiteli do čtvrtka 12.00 hod.

Kategorie: Nezařazené
Skrz kanál RSS 2.0 můžete sledovat reakce na tento záznam.Komentáře i pingy jsou momentálně zakázány.

Komentáře nejsou povoleny.